Değerli Yurttaşlarımız;

 

2020 yılında dünyayı etkisi altına alan Corona ( Covid-19 ) virüsü nedeniyle bir çok vatandaşımızın yaşantısı olumsuz yönde etkilenmiş ve kaybettiğimiz vatandaşlarımız olmuştur. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızın ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diler üzüntülerini en içten dileklerimiz ile paylaştığımızı belirtiriz.

 

 

Geçirdiğimiz bu zor günlerde alınması gereken tedbirleri hatırlatarak, firmamız tarafından da en üst seviye tedbirleri aldığımızı bildirmek isteriz.

 

Kiralama ofisimiz NANO TEKNOLOJİ İLAÇLAMA hizmeti ile haftalık periyodlar halinde ilaçlanmaya başlanmış ve aynı şekilde araçlarımızda ilaçlama ve dezenfekte işlemleri ile korunmaktadır.

 

Firma olarak sağlığınızı önemsiyoruz ve sizlere değer veriyoruz. Araç kiralama taleplerinizi ve hizmet taleplerinizi en hızlı ve güvenli şekilde karşılamak adına firmamız tedbirlerini düzenli olarak instagram sayfamızdan da takip edebilir ve gelişmelerimizden haberdar olabilirsiniz.

 

Yurdumuzda hızla yayılmaya devam eden Corona ( Covid-19 ) virüsü’ nün en kısa zamanda gerilemesini dileyerek, duyarlı vatandaşlarımız ve işletmelerimiz sayesinde bunu başaracağımıza inanıyoruz.

 

Sağlıklı günler dileriz.

 

2E Car Rental