2E ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

GÜVENİN VE KONFORUN DOĞRU ADRESİ

 

Merhaba, sizlere bu yazımızda İSTANBUL, ŞİŞLİ bölgesinde ucuz araç kiralama işlemlerini nasıl yapabileceğinizi kısaca anlatmaya çalışacağız.

 

Eğer hem ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA işlemini yapmak istiyor hem de GÜVENLİ ARAÇ KİRALAMA işlemini yapmak istiyorsanız öncelikli olarak güvenilir bir firmaya ulaşmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede gerçekleştireceğiniz bütün işlemleriniz de kendinizi güvende hissetmek ile kalmaz, oluşabilecek olumsuz bir durum dada güvence altında olursunuz.

 

Uygun firmayı bulduktan sonra ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA işlemlerine geçebilirsiniz artık.

 

2E ARAÇ KİRALAMA, 2E RENT A CAR olarak her zaman önceliğimiz müşterilerin memnuniyeti ve adalettir.

 

Kiralamak istediğiniz araca bağlı olarak sizden bazı gereksinimleri karşılamanız beklenecektir. EN UCUZ ARABA modellerinde örneğin 21 yaş 2 yıllık ehliyet ve kredi kartı şartlarını karşılamalısınız. Lüks araç modellerinde ise bu şartlar 25 yaş 3 yıllık ehliyet ve kredi kartıdır. Eğer bu gereksinimleri karşılıyorsanız ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA ile ilgili olarak diğer adımlara geçebilirsiniz demektir.

 

Sizin adınıza ve var ise ek sürücü adına sözleşme düzenlenecektir. Bu kesinlikle olmazlardandır, bu sayede firma aracı size teslim edecek ve bu belgenin karşılığında aracı size teslim ettiğini ispatlayabilecektir. Bunun amacı belirtilen tarihler aralığında aracı sizin kullandığınızın belli olmasıdır.

 

Bu adımın ardından imzalama, kasko şartlarını özet ile anlatmak, ve provizyon işlemi kalmaktadır. ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA işlemleri ile ilgili olarak provizyon işlemlerinde rakamlar değişiklik göstermektedir. Bu rakamlar ortalama olarak şu şekildedir.

 

ŞİŞLİ ARABA KİRALAMA İŞLEMLERİ SIRASINDA GEREKEN PROVİZYON TUTARLARI şu şekildedir.

 

  • ekonomik araç :          500 TL
  • Orta araç :           1,000.00 TL
  • Lüks araç :           3,000.00 TL

 

ŞİŞLİ ARAÇ KİRALAMA işlemlerinde provizyon alınmasının sebebi aslında çok basittir. Araç üzerinde oluşabilecek küçük hasarlar ( kasko dışı durumlar ) ve siz aracı teslim ettikten sonra arkanızdan gelebilecek trafik cezaları.

 

Bilindiği üzere ne yazık ki Türkiye de TRAFİK PARA CEZALARI beklenen süreden daha geç tebliğ edilmektedir. Bu sebep ile sağlanan provizyon işlemleri sırasında bloke edilen tutar aslında kartınızdan çekilmez, sadece sizin kullanımınıza kapatılarak güvence altına alınır. Belirlenen süre dolduğunda ise tutar kullanımınıza açılarak limitiniz çözülür.

 

Bu işlemide hallettiğinize göre artık sırada tek bir adım kaldı, ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA işlemlerinde artık sırada KİRALADIĞINIZ ARACI TESLİM ALMA kısmına geldi.

 

Bu aşamada çok dikkatli olmalısınız. Aracın üzerinde eğer herhangi bir olumsuzluk var ise, bunu sözleşme üzerinden işaretlemek yerine aracın her tarafını resim çekmek daha mantıklı olacaktır. Bu sayede telefonunuzun da otomatik saat ve tarih damgası ile birlikte aracınızın sizin aldığınız saat ve tarihte nasıl ve ne durumda aldığınızı belgeleyen resimleriniz bulunacaktır.

 

Bu adımı da hallettiğinize göre artık TEBRİKLER. ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA işlemleri ile KİRALADIĞINIZ ARACIN direksiyonuna oturarak yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

FİLOMUZDAKİ ARAÇLARIMIZDAN BAZILARI

  • PEUGEOT 301 * PEUGEOT 208 * PEUGEOT 308 * PEUGEOT 508 * RENAULT SYMBOL * HYUNDAI I20 * VOLKSWAGEN GOLF 7 * HYUNDAI ACCENT BLUE * BMW 520 * MERCEDES BENZ CLA 180 * MERCEDES BENZ CLA200 AMG * MERCEDES BENZ C180 AMG * MERCEDES BENZ VİTO VİP

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

 

ADRES

MECİDİYEKÖY MAHALLESİ ŞEHİT AHMET SOKAK NO : 22 / B ŞİŞLİ / İSTANBUL

TELEFON

0212 266 05 00

WHATSAPP

0553 173 05 00

 

E – MAİL

2ecarrental@gmail.com

info@2erentacar.com