Şoförlü Araç Kiralama Hizmetlerine son yıllarda çok ilgi gösteriliyor. Peki ama nedir bu ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA.

Kısaca anlatmak gerekirse, ehliyetiniz yoksa, eğlenceli bir gün geçirme planınız var ise, düğününüz var ise veya özel işleriniz var ise şoförlü araç kiralama hizmeti tam sizlere göre.

Şimdi detaylardan bahsedelim size.

 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ NEDİR

 

Şoförlü araç kiralama hizmeti ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına tasarlanmış özel bir hizmettir. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda tarafınıza tahsis edilecek olan araç ile gitmek istediğiniz noktaya en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmanızı sağlamak asli görevlerimiz arasındadır. ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA hizmeti esnasında kullanılacak olan araçlar vip araç olarak tarafınıza tahsis edilir. Sizin konforunuz ve güvenliğiniz önceliğimiz arasında yer alır. Sizlere tahsis edilecek olan şoförler aktif olarak trafiğe hâkim ve tamamının uzun yol tecrübesi bulunmaktadır. Kısaca yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanarak yolculuğunuzun tadını çıkartmak.

 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA KOŞULLARI NELERDİR

 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA hizmetinden faydalanmak için herhangi bir koşul aranmamaktadır. Ayrıca şoförlü araç kiralama hizmeti için herhangi depozito, provizyon ve kredi kartı zorunluluğu bulunmamaktadır. Şoförlü araç kiralama hizmetinden faydalanmak için ehliyetiniz olmak zorunda değildir. Tarafınıza tahsis edilen şoför tarafından kullanılan aracımız ile gelecek olan bütün trafik cezalarından ve kaza mesuliyetleri tarafımıza aittir. Siz yolculuğunuzun tadını çıkartırken bu sayede içinizde rahattır. Herhangi bir sorunluluğun altına girmediğinizden imzalamanız gereken sayfalarca evrak bulunmaz. Sadece yol güzergahlarında bulunan çevirme noktalarında problem olmaması adına yolcu listesi sözleşmesinde yer alan imza kısmını doldurarak bilgilerinizi onaylamış olur ve yolculuğunuza başlamış olursunuz.

Aynı zamanda online kiralama işlemleriniz ve detaylı bilgiler için https://www.2ecarrental.com.tr sayfamızı ziyaret edebilir ve dilerseniz kiralama işlemlerinizi de sağlayabilirsiniz.