İstanbul içi ve Şehirler arası transfer isimli yazımıza hoş geldiniz.

Dilerseniz vakit kaybetmeden İLETİŞİM sayfamızdaki numaralardan veya iletişim formumuz dan bize yazarak transfer talebiniz ile ilgili olarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

İstanbul bölgesinde yaşayanların çok iyi bildiği ancak ziyarete gelenlerin çoğu zaman ansızın karşılaştığı bir problemdir trafik. İstanbul da araç kullanmaya alışkın değilseniz yada trafiğe dayanamıyorsanız eğer kesinlikle size göre bir tavsiyemiz var.

VIP TRANSFER HİZMETİ

Bu hizmet ile gideceğiniz yer ne kadar uzak olursa olsun, siz VIP ARAÇ ile yolculuğunuzun ve manzaranın tadını çıkartırken yollar azalmaya devam eder. VIP TRANSFER hizmeti sadece şehir içi ile sınırlı kalmayıp ANKARA TRANSFER, BOLU TRANSFER, BURSA TRANSFER, KOCAELİ TRANSFER, ESKİŞEHİR TRANSFER, KÜTAHYA TRANSFER, ÇANAKKALE TRANSFER, TEKİRDAĞ TRANSFER, ÇORLU TRANSFER hizmetleri de sunulmaktadır.

 

 

2E ARAÇ KİRALAMA kurulduğu günden bugüne dek yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile yükselişe devam etmiş, son olarak başlatılan hizmeti İSTANBUL TRANSFER, İSTANBUL ŞOFÖRLÜ KİRALAMA, ŞEHİRLER ARASI TRANSFER, ŞEHİR İÇİ TRANSFER, HAVALİMANI TRANSFER hizmetlerini uygulamaya almıştır. Bu hizmetler ile bütün YOLCU TAŞIMACILIĞI ile ilgili olan ihtiyaçlarınız 2E ARAÇ KİRALAMA firması tarafından karşılanmaktadır.

 

2E ARAÇ KİRALAMA KİMDİR ?

2008 yılında İSTANBUL ili ŞİŞLİ ilçesinde MECİDİYEKÖY mahallesinde 3 ortak olarak kurulmuştur. Daha sonra şirketin kurucu ortaklarından ikisi ayrılarak kariyerlerine devam ederken 1 kurucu ortak işletmenin yoluna devam ederek bu günlere gelmesini sağlamıştır. Farklı bakış açısı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile memnuniyet anlayışına yeni bir kavram getiren firma bugün de kurulduğu ilk gün gibi aynı heyecan ile işine bağlılığını korurken edindiği tecrübeleri işine yansıtarak verdiği her hizmet de bir basamak daha yukarıya çıkmayı hedeflemektedir.

 

Firmanın hizmetlerinden bazıları aşağıdaki şekilde listelenmiştir.

 • GÜNLÜK ARAÇ KİRALAMA
 • HAFTALIK ARAÇ KİRALAMA
 • AYLIK ARAÇ KİRALAMA
 • GELİN ARABASI KİRALAMA
 • ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA
 • ŞOFÖRSÜZ ARAÇ KİRALAMA
 • TRANSFER
 • ŞEHİR İÇİ TRANSFER
 • ŞEHİR DIŞI TRANSFER
 • HAVALİMANI TRANSFER
 • ŞEHİR TURU

Kendini sürekli yenileyen ve gündemi takip eden yapısı ile YERLİ ve YABANCI müşterilere hizmet veren firmaya dilerseniz BURAYA TIKLAYARAK iletişim bölümündeki formu doldurabilir, telefon veya WHATSAPP numaralarından ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Talepleriniz firmaya ulaştıktan hemen sonra değerlendirmeye alınarak kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

 

Ayrıca araç modelleri ve fiyatları incelemek isterseniz aşağıdaki platformlardan 2E ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ nin araç bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sahibinden.com Sayfası : SAHİBİNDEN.COM mağaza girişi

Web Sitesi 1 : WEB 1

Web Stesi 2 : WEB 2

 

Aklınıza takılan tüm sorularınız için firmaya ulaşarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

 

İSTANBUL VIP TRANSFER, ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA, ŞOFÖRLÜ TRANSFER HİZMETİ, MERCEDES VİTO, VİTO İLE TRANSFER, HAVALİMANI TRANSFER, 7/24 TRANSFER, ŞEHİR DIŞI TRANSFER, ŞOFÖRLÜ KİRALAMA HİZMETİ, HAVALİMANI ULAŞIM, YASAL VİTO TRANSFER