2E ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

GÜVENİN VE KONFORUN DOĞRU ADRESİ

 

Güven ve konforu aynı adreste bulabileceğiniz 2E ARAÇ KİRALAMA’ dan yeni bir servis daha hizmetinize sunulmuştur.

 

ŞÖFÖRLÜ KİRALAMA, GELİN ARABASI KİRALAMA, ŞÖFÖRLÜ GELİN ARABASI KİRALAMA.

 

İSTANBUL ŞİŞLİ de hizmetlerine 2008’ den bu yana devam eden firma, her zaman öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Verdiği hizmetlerin arasında ŞOFÖRLÜ KİRALAMA, TRANSFER, ŞEHİRLER ARASI TRANSFER, ŞEHİR İÇİ TRANSFER, HAVALİMANI TRANSFER gibi hizmetleri barındıran firma artık VİP ARAÇ KİRALAMA işlemlerinizde de yanınızda.

 

DÜĞÜN MEVSİMİ nin açılması ile birlikte gelen talepler doğrultusunda başlayan hizmetimiz memnuniyet düzeyine ve gelen taleplerin yoğunlaşmasına bağlı olarak araç sayısı ile ilgili düzenlemelere gidilecektir.

 

İSTANBUL UCUZ ARABA KİRALAMA, İSTANBUL ŞOFÖRLÜ ARABA KİRALAMA, ŞİŞLİ UCUZ ARABA KİRALAMA, ŞİŞLİ UCUZ VİP ARABA KİRALAMA, ŞİŞLİ MERCEDES VİTO KİRALAMA konularında her zaman ulaşabileceğiniz firmanın iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

 

PEKİ NEDEN ŞOFÖRLÜ VİP ARAÇ KİRALAMASI DAHA MANTIKLI ? ;

Çünkü şoförlü olarak kiralama yaptığınızda adınıza sadece şoförlü kiralama sözleşmesi düzenlenecektir. Araç kiralama işlemleri için gerekli olan bir çok prosödürü aşmış olacaksınız. Avantajları aşağıdaki şekilde dir ;

 

  • – PROVİZYON BEDELİ ÖDEMENİZ GEREKMEZ
  • ŞOFÖRLÜ KİRALAMA SÖZLEŞMESİ HARİCİNDE SÖZLEŞME DÜZENLENMEZ.
  • TRAFİK CEZASI, KAZA SORUMLULUĞU GİBİ KONULAR BİZİM SORUMLULUĞUMUZDUR.
  • BELİRTTİĞİNİZ SAAT DE KAPINIZDAN ALINIRSINIZ.

 

Bu ve bunun gibi daha bir çok avantaja sahip olan ŞİŞLİ UCUZ VİP ARAÇ KİRALAMA hizmetler ile ilgili olarak firmanın telefonlarından veya mail adreslerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

 

 

FİLOMUZDAKİ ARAÇLARIMIZDAN BAZILARI

  • PEUGEOT 301 * PEUGEOT 208 * PEUGEOT 308 * PEUGEOT 508 * RENAULT SYMBOL * HYUNDAI I20 * VOLKSWAGEN GOLF 7 * HYUNDAI ACCENT BLUE * BMW 520 * MERCEDES BENZ CLA 180 * MERCEDES BENZ CLA200 AMG * MERCEDES BENZ C180 AMG * MERCEDES BENZ VİTO VİP

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;

 

ADRES

MECİDİYEKÖY MAHALLESİ ŞEHİT AHMET SOKAK NO : 22 / B ŞİŞLİ / İSTANBUL

TELEFON

0212 266 05 00

WHATSAPP

0553 173 05 00

 

E – MAİL

2ecarrental@gmail.com

info@2erentacar.com