Diğer yazılarımızda sizlere VIP ARAÇ KİRALAMA AVANTAJLARINDAN bahsetmiştik. Gelin bu yazımızda yapabileceğiniz şeylerden ve rahatlıklardan bahsedelim.

 

NEDEN VIP ARAÇ KİRALAMALIYIM ?

 

Eğer daha önce Türkiye ziyaretiniz olduysa TURİSTİK GEZİ BÖLGELERİ konusunda Türkiye’nin ne derece zengin olduğunu bilirsiniz. Eğer gelmediyseniz de mutlaka gezip gören arkadaşlarınızdan TUZ GÖLÜ, ŞEHİTLİK, ABANT GÖLÜ, İSTANBUL BOĞAZI, EĞLENCE MEKANLARI gibi gezilecek mekan ve bölgeleri en az 1 kere duymuşsunuzdur. İşte 2E ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ olarak bizler de tam da bu noktada devreye giriyoruz. Nasıl mı? Gelin yazımızın devamında sizlere bunu anlatalım.

 

Gelmeden önce yaptırdığınız rezervasyonlarda, siz uçak biletinizi alıp uçağınıza binerek yolculuğunuzu gerçekleştirirken, bizlerde sizin gelişiniz için burada aracımızı hazırlıyor oluyoruz. Sizi karşılama için araç içerisinde temizlik, içecek temini gibi işlemleri gerçekleştirerek sizi karşılamak üzere sizin iniş yapacağınız hava limanına doğru yola çıkıyoruz.

 

Siz uçağınızdan indiğinizde aracınız ve şoförünüz sizi kapıda bekliyor olacağından, araç arama, otele nasıl ulaşacağım gibi konular ile siz hiç uğraşmıyor oluyorsunuz. Sizi karşılayan personelimiz sizi aldıktan sonra VIP ARAÇ KİRALAMA hizmetiniz başlamış oluyor.

 

VIP ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ NELERİ KAPSIYOR?

 

Yazımızın en başında da dediğimiz gibi Türkiye de gezmek istediğiniz bir çok yeri, şoförünüzün rehberliğinde gezebilir ve görmek istediğiniz bir çok yere ulaşabilirsiniz. Aynı zaman da şoförünüz ile birlikte gerçekleştirdiğiniz yolculuklarda trafik cezaları, trafik kazası sigorta muafiyetleri gibi konular ile başınızı ağrıtmazsınız. Siz yolculuklarınız esnasında arkanıza yaslanıp, konforlu yolculuğunuzun tadını çıkartırken, şoförünüz sizleri gitmek istediğiniz yerlere en güvenli şekilde ulaştıracaktır.

 

GÜVENCE BEDELİ ÖDEMEM GEREKİR Mİ?

 

En sık sorulan sorular arasında yer alan GÜVENCE BEDELİ öder miyim sorusunun cevabı ise içinizi rahatlatacak. VIP ARAÇ KİRALAMA, VIP TRANSFER, HAVA LİMANI TRANSFER işlemleri esnasında aracınız şirketimizin tarafınıza tahsis ettiği şoför ile geleceğinden ve bütün kullanım işlemlerini şirketimiz personeli yapacağından sizin tarafınızdan herhangi bir güvence bedeli talep edilmez. Ayrıca araç üzerinde de herhangi bir mali sorumluluğunuz bulunmaz. Sadece hizmet bedelini ödeyerek yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.