Yaygınlaşması ile birlikte insanların arasında son dönemlerde çok rağbet gören bir soru var. TRANSFER HİZMETİNDEN NASIL FAYDALANABİLİRİM. Gelin bu sorunun cevabını ve detaylarını yazımızın devamında sizlere anlatmaya çalışalım.

 

TRANSFER HİZMETİ NEDİR, KİMLER FAYDALANABİLİR.

Transfer hizmeti bütün dünya insanlarının faydalanabildiği, bir yerden bir yere ulaşım amacı ile kullanılan en yaygın ve güvenli yollardan bir tanesidir. Bunlara örnek vermek gerekir ise;

OTEL TRANSFER HİZMETLERİ, HAVA LİMANI TRANSFER HİZMETLERİ, TAKSİM TRANSFER HİZMETLERİ, ÇAĞLAYAN TRANSFER, MECİDİYEKÖY TRANSFER, ŞİŞLİ TRANSFER, BEŞİKTAŞ TRANSFER, ETİLER TRANSFER, AKMERKEZ TRANSFER, TRUMP TOWERS TRANSFER, CEVAHİR AVM TRANSFER ve SABİHA GÖKÇEN TRANSFER bu hizmetlerden bazıları. Bazen ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA hizmeti ile de karıştırıldığı olmaktadır. ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ hakkında bir sonraki yazımızda sizlere bütün detayları iletmekten mutluluk duyacağız. Şimdi konumuza dönecek olursak, TRANSFER HİZMETİ Türk vatandaşlar tarafından da yoğun olarak kullanılsa da en çok ülkemizi ziyaret eden TURİST ziyaretçilerimizin ilgisini çekmektedir. Kısaca özet geçecek olursak VIP TRANSFER ve TRANSFER HİZMETİ nden bütün vatandaşlarımız ve turist misafirlerimiz faydalanabilirler.

 

REZERVASYON YAPTIRMAK İÇİN NE GEREKLİDİR

 

Diğer sık soruların arasında yer alan ise VIP TRANSFER HİZMETİNDEN FAYDALANMAK İSTİYORUM, NE YAPMAM GEREKLİ olduğu görülmüştür. Bu işlem ile ilgili çok yorulacak değilsiniz merak etmeyin ?. Tek yapmanız gereken web sitemiz içerisinde bulunan sizlere kolaylık olması için tasarlanan birçok iletişim kanalından bizlere ulaşabilir, daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve rezervasyon işlemlerinizi isterseniz web sitemizden online olarak ya da isterseniz telefon üzerinden yapacağınız görüşmeler ile tamamlayabilirsiniz. İşlemler hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isteriz.

 

  • NASIL REZERVASYON İŞLEMİ SAĞLAYABİLİRİM;
    • İletişim bölümünde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz
    • Web sitemizde sağ alt tarafta yer alan “WHATSAPP “ikonuna tıklayarak bize yazabilirsiniz.
    • İletişim bölümünde bulunan E-Posta adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
    • İletişim bölümünde bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yukarıdaki adımlardan bir tanesini başlattığınızda sizlerde rezervasyon işleminizi tamamlamaya bir adım daha yaklaştınız demektir.

 

TRANSFER HİZMETİNİN AYRICALIKLARI

 

En ilgi çekici ve cezbedici konu olan kısma geldik, TRANSFER HİZMETİNİN AYRICALIKLARI NELER DİR? Bu sorunun cevabını tabi ki bir çırpıda veremeyiz, sayamayacağımız kadar mevcut olan avantajlardan bazılarını sizler için yazımızda derlemeye çalışacağız.

Bu ayrıcalıkların en başında gelen konu sürekli gittiğiniz yerlerde TİCARİ TAKSİ aramak zorunda kalmazsınız. Türkiye de vakit geçirenlerin iyi bildiğini düşünüyorum, yoğun saatlerde hele de yağmur yağıyorsa kolay kolay taksi bulamazsınız. Bir anda kendinizi insan kalabalığının ve keşmekeşin ortasında bulursunuz. Ancak TRANSFER HİZMETİNDEN faydalanıyorsanız bu şekilde zorluklar çekmezsiniz. Rezervasyon yaptırdığınız saat dahilinde aracınız sizi kapıda bekliyor olacaktır. Bu sayede araç arama derdiniz, ulaşım derdiniz ve kalabalığın ortasında kendinizi kaybetme derdiniz kalmayacaktır. Üstelik yolculuğunuzu VIP ARAÇ ile gerçekleştireceğinizden yol boyunca da günün stresinden kurtulmuş olacaksınız ?.

 

SADECE ŞEHİR İÇİNDEMİ TRANSFER HİZMETİ SAĞLANIYOR

 

Gelen soruların arasında yer alan önemli bir konu var, TRANSFER HİZMETİ SADECE ŞEHİR İÇİNDEMİ GEÇERLİDİR. Bu sorunun cevabını tek kelime ile hayır diyebiliriz. Ve size kolaylıklarından bahsedebiliriz hemen, örneğin şirketinizin merkezi İstanbul da ve sizin Kütahya da bir toplantıya katılmanız gerekiyor. Ama bütün işlerinizin arasında şehirler arası yolculuk yapmak gözünüzü korkutuyor, hiç merak etmeyin. VIP TRANSFER hizmeti ile zahmetsiz, VIP araç konforu ile ve işlerinizi gerçekleştirirken aynı anda yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yol tecrübesi bulunan şirket personellerimiz ile emin ellerde ulaşmak istediğiniz noktaya en güvenli şekilde ulaşırsınız. Böylece ŞEHİR İÇİNDE ya da ŞEHİRLER ARASI TRANSFER TALEPLERİNİZE en güvenli ve hızlı şekilde gitmek istediğiniz noktaya ulaşırsınız.